Máme 200 000 tun oceli skladem. Naše skladové zásoby naleznete zde.

Bohdan Bolzano s.r.o., člen skupiny Bohdan Bolzano, renomovaná společnost působící v oblasti mezinárodního obchodu ušlechtilými hutními materiály, zvláště speciálních ocelí, hledá svědomitého kolegu na pozici Operátor skladu  – jeřábník

Požadavky:
  • min. SOU
  • spolehlivost a samostatnost
  • vítán je jeřábnický a vazačský průkaz a osvědčení na vysokozdvižný vozík (není podmínkou)
Náplň práce:
  • dělení materiálu na automatické pásové pile, které se skládá z následujících dílčích činností: vyhledání konkrétního materiálu ve skladu hutního materiálu; jeho přenesení na válečkovou dráhu pily; zadání programu do stroje; dozorování procesu dělení; kontrolní měření; balení materiálu a jeho příprava na expedici
  • drobné údržbářské činnosti
  • podíl na příjmu a expedici zboží

Jedná se o sklad hutního materiálu a fyzicky náročnější práce, z toho důvodu tato pozice není vhodná pro ženy.

Nabízíme:
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • v případě potřeby zajištění odborné kvalifikace (vazačský, jeřábnický průkaz a průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku)
  • mzda 25.000 Kč
  • stravenku v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnu a nealkoholické nápoje na pracovišti
  • 25 dní dovolené a dny placeného volna
  • privátní posilovna, masáže a shiatsu ošetření v pracovní době
  • prostor pro další osobní rozvoj
Zaujala Vás nabízená pracovní pozice? Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis. Ozveme se Vám s dalšími informacemi k výběrovému řízení.
Chcete nám nabídnout svůj zápal a zkušenosti i v jiné oblasti, kontaktujte nás. O šikovné kolegy máme zájem!

Třeba hledáme právě vás.

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice? Kontaktujte nás!
Chcete nám nabídnout svůj zápal a zkušenosti i v jiné oblasti, kontaktujte nás. O šikovné kolegy máme zájem! Třeba hledáme právě vás.

KONTAKTUJTE NÁS!

Mgr. Lenka Mostková
HR manažer
Tel.: +420 605 249 934
Email: lenka.mostkova@bolzano.cz

Kontaktovat nás můžete telefonem, emailem nebo přes kontaktní formulář.

PROČ ZVOLIT NÁS:

Jsme stabilní česká společnost
s jasnou vizí rozvoje

Naše společnost má více
než 20-ti letou tradici

Zajišťujeme distribuci a servis
hutních materiálů

Uznáváme profesionální
přístup managementu

Naší prioritou je kvalita,
týmovost a odbornost